T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
    İLÇELERİMİZ
   
   
   
   
   
   
 


MUGLA

 
Kan


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlimizden Haberler

 23. VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın. 

                Vergi Haftası nedeni ile Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci ve Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı yetkilileri, makamında Muğla Valisi Fatih Şahin’i ziyaret ederek Vergi Haftası süresince yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi.

                23.Vergi Haftası ülke genelinde olduğu gibi, Muğla’da da 27 Şubat-02 Mart 2012 tarihleri arasındaki haftada, düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlamalar yapılmakta. Kutlamalara, 09.00’da Atatürk Anıtına çelenk konulması ve Ata’nın Anıtı önünde saygı duruşunda bulunulmasıyla başlandı.

                Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, gün içerisinde Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), Muğla Defterdarlığı, Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, Muğla Ticaret Borsası Başkanlığı, Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ziyaretlerinin ardından da akşam vergi rekortmenlerine ödül töreni düzenleneceğini ve hediye verileceğini iletti. Haftanın önemi ile televizyon programının yapılacağını söyleyen Zafer EVCİ diğer yandan Cumhuriyet Meydanında Mobil Vergi Danışmanlık hizmeti verileceğini belirtti.

                Vergi Haftası kapsamında etkinliklerin okullarda da sürdürüleceğini söyleyen Zafer EVCİ hafta nedeniyle öğrencilere verginin toplum hayatımızdaki önemine ilişkin konferanslar verileceğini ve bir dizi etkinliğin yapılacağını sözlerine ekledi. Yapılacak etkinliklerinin bazıları şunlar:

                Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde ikinci günden itibaren Bodrum, Fethiye Köyceğiz, Marmaris, Milas ve Yatağan Daireleri Başkanlıklarının ayrıca Ortaca, Datça, Dalaman, Ula ve Kavaklıdere Mal Müdürlüklerinin ziyaretler yapılacak.

                Bunların yanı sıra emekli olan personellere hediye;25 yıllık hizmeti geçen personele ise plaket verilecek. Kızılay Kan Merkezi işbirliği ile Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı hizmet binasında kurulan Mobil Kan Merkezinde kan bağışı kampanyası düzenlenecek.


23.Vergi Haftası Kutlamaları Başladı  23.Vergi Haftası Kutlamaları Başladı  23.Vergi Haftası Kutlamaları Başladı  23.Vergi Haftası Kutlamaları Başladı  23.Vergi Haftası Kutlamaları Başladı  


Bu içerik toplam 1.338.112 kez gösterildi, Site toplam 2.626.890 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 29 kişi geziyor.


Her Hakkı Saklıdır. TC. Muğla Valiliği, Tel: 0252 214 1234 Faks: 0252 214 31 88
Muğla Valiliği